Ada Masalı

ÇARŞAMBA 20:00
Ada Masalı
ADA MASALI

Ada Masalı En Çok İzlenen Dizi Oldu

25.08.2021 12:57 476

Star’ın sevilen dizisi ‘Ada Masalı’, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle seyircisini ekran başına kilitledi. Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrolü paylaştığı ‘Ada Masalı’, yayınlanan 10. bölümüyle 20+ABC1 kategorisinde en çok izlenen dizi oldu.

 

Ada Masalı, dün akşam yayınlanan 10. bölümüyle; 20+ABC1’de ise 2,92 izlenme oranı, 10,08 izlenme payı ile en çok izlenen dizi oldu.

 

Ay Yapım’ın sevilen yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli otururken, senaryosunu Aksel Bonfil kaleme alıyor. Dizinin genel yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor. ‘Ada Masalı’, çok farklı iki karaktere sahip olan Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) yollarının kesişmesiyle doğacak aşklarını konu alıyor.

 

10. Bölüm Konusu;

Batu’nun gelişi Haziran ve Poyraz arasında bomba etkisi yaratır. Batu, Zeynep tarafından ikiliyi ayırmak için görevlendirilmiştir. Batu sinsi planlarını hızlıca hayata geçirmeye başlar. İdil, Poyraz’a olan aşkından vazgeçmek üzereyken aklına gelen fikir ile yeniden harekete geçer. Bu sefer Poyraz’ı kendine aşık edeceğine emindir. Haziran, Poyraz’ın geçmişini merak etmeye başlar. Onun eskiden nasıl biri olduğuna dair araştırmalara girişir. Haziran, kendini kıskançlık krizlerinin ortasında bulur. Poyraz, Haziran’ın deniz korkusunu yenmek için ona yardımcı olur. İkili her şeye rağmen birbirlerine olan aşklarını gizleyemezler. Haziran’ın tek bir isteği vardır. Poyraz’ın artık onu affetmesi. Acaba Poyraz, Haziran’ı affedecek midir?

 

Batu ve Poyraz karşı karşıya gelirler. Kavga kaçınılmazdır. Poyraz sinirlerine hakim olamaz. Başını büyük bir belaya sokar.

 

Yeni bölüm ön izlemesi için;

https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/ekstralar/11-bolum-on-izleme

 

‘Ada Masalı’, her Salı akşamı saat 20.00’de Star’da…

 

Star TV