Babil

Babil
BABİL

Babil İçin Geri Sayım Başladı!

24.08.2020 14:28 1.518

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak başrolleri paylaşıyor. İkinci sezon için hazırlıklara başlayan ‘Babil’ dizisi, iddialı yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

ONUR SAYLAK ‘BABİL’DE!

Başarılı oyuncu Onur Saylak, ‘Babil’in yeni sezonuna ‘Egemen’ karakteriyle dahil oldu. Halit Ergenç ve Onur Saylak ikilisinin Babil’deki performansları da şimdiden merak konusu.

OKUMA PROVASINDA BULUŞTULAR

İkinci sezon öncesi hazırlıklara başlayan ‘Babil’ oyuncularından; Halit Ergenç, Onur Saylak ve ‘Deniz’ karakteriyle izleyenlerin gönlüne taht kuran Beren Kasımoğlulları, bir araya gelerek okuma provası yaptı.

HER ŞEYİN SIRRI; EVLAT!

İdealist bir ekonomi profesörüyken, oğlunun tedavisi için benimsediği tüm değerlere karşı tehlikelerle dolu bir yola çıkan İrfan’ın, Egemen’le kurduğu Babil şirketi gitgide büyür. Bu sayede İrfan, çocuğunun tedavi masraflarını da karşılamaya başlar. Ancak yol, burada bitmemiştir. Şimdi sırada; hem Süleyman’la hesaplaşma hem de Egemen, Eda ve İrfan arasındaki büyük sır var.

‘Babil’, yeni bölümleriyle yakında Star’da!

Star TV