Babil

Babil
BABİL

Babil'in Yeni Afişi Yayınlandı

07.09.2020 11:12 1.694

İkinci sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ay Yapım imzalı ‘Babil’ dizisinin yeni afişi yayınlandı. 11 Eylül Cuma akşamı, yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkacak olan dizinin oyuncuları afiş fotoğrafı için bir araya geldi. Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak ve Beren Kasımoğulları’nın birlikte yer aldığı afiş, büyük beğeni topladı.

 

İdealist bir ekonomi profesörüyken, oğlunun tedavisi için benimsediği tüm değerlere karşı tehlikelerle dolu bir yola çıkan İrfan’ın, Egemen’le kurduğu Babil şirketi gitgide büyür ve İrfan çocuğunun tedavi masraflarını karşılar. Ancak yol, burada bitmemiştir. Şimdi sırada Süleyman’la hesaplaşma, Egemen, Eda ve İrfan arasındaki büyük sır vardır…

 

Halit Ergenç’in ‘İrfan’ karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular; Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Onur Saylak başrolleri paylaşıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, dizinin  senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

 

Yeni bölüm tanıtımı için;

 

https://www.startv.com.tr/dizi/babil/fragmanlar/yeni-sezon-2-tanitim

Babil, heyecan dolu yeni bölümleriyle yakında Star’da…

‘Babil’, ikinci sezonuyla 11 Eylül Cuma günü saat 20.00’de Star’da…

Star TV