İstanbullu Gelin

CUMA 20.00
İstanbullu Gelin
İSTANBULLU GELİN

İstanbullu Gelin, AB ve 20+ABC1 hedef kitledeki birinciliğini sürdürdü.

07.03.2018 10:41 640

Cuma akşamlarının fenomen dizisi İstanbullu Gelin'de, Süreyya'nın hamileliği ortaya çıktı...

İstanbullu Gelin, AB ve 20+ABC1 hedef kitledeki birinciliğini sürdürdü.
Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, milyonların sevgilisi “İstanbullu Gelin ‘ne beklenmedik gelişmeler damgasını vurdu. Süreyya’nın hamileliği Faruk’un Nurgül ile söylemesiyle sır olmaktan çıktı. Murat ve Bade’nin yıldırım nikahı konakta yeni br krize neden olurken çocuklarından gördüğü baskıya daha fazla dayanamayan Esma Sultan Garip’ten ayrıldı.

İstanbullu gelin, AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.04 izlenme oranı ve 20.31 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 8.79 izlenme oranı ve 18.42 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

Bölümde yaşananlar...
Emir’in 8 Mart Kadınlar gününde annesi için hazırladığı sunum geceye damgasını vuran en büyük gelişmelerden biri oldu. Anne ve babasının bir araya gelememe sebebi olarak üvey annesi Süreyya’yı göstererek bitirdiği sunum herkesi şok etti. Can Adem’i her fırsatta Faruk’a karşı doldururken Halim, hiç beklmediği bir anda genç adamın karşısına çıkıp onu Dilara ile tehdit etti. Fikret’i köşeye sıkıştırmak isteyen İpek ise Ada’yı babasına göstermezken Esra’nın abisini de devreye soktu. Fikret Babasının yazdığı mektubu bulup Adem ile paylaşttı. Adem, kendinden gizlenen gerçekleri yıllar sonra öğrenirken Esma ile olan ayrılığa dayanamayan Garip ise İstanbul’u terk ederken kapıda yığılıp kaldı.

İstanbullu Gelin her Cuma, 20.00’de Star’da.

 

Star TV