İstanbullu Gelin

CUMA 20.00
İstanbullu Gelin
İSTANBULLU GELİN

'İstanbullu Gelin' Setine Ziyaret

28.02.2018 11:45 1.691

SensinO’nun Star’ın sevilen dizisi İstanbullu Gelin set ziyareti için başlattığı açık arttırmanın kazananı Hülya Eltemur oldu. Sete ziyaret gerçekleştiren Hülya Eltemur meşhur Boran Konağı’nda Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve dizinin sevilen diğer oyuncularıyla tanışıp çekimlere misafir oldu. Boranlarla kahve keyfi yapan Eltemur oyuncularla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı İstanbullu Gelin’in setine düzenlenecek ziyaret SensinO web sitesi ve mobil üzerinden açık artırmaya sunuldu ve en yüksek teklifi veren Hülya Eltemur arkadaşı Zeynep Gürses ile sete ziyaretini gerçekleştirdi.

O3 Medya iş birliği ile gerçekleşen etkinliğin kazananı bir yakını ile birlikte meşhur Boran Konağı’nı ziyaret ederek çekim aralarında oyuncularla tanışıp hatıra fotoğrafı çektirdi. Oyuncular tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Hülya Eltemur konağın kış bahçesinde kahve keyfi yapmayı da ihmal etmedi.

Sosyal sorumluluk hedefi taşıyan SensinO’da gerçekleşen açık artırma ile elde edilen gelirin yüzde 80’i etkinlik sahibinin tercih ettiği bir STK’ya aktarılarak ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunuyor.

İstanbullu Gelin set ziyareti etkinliğinden elde edilen gelirin yüzde 80’i O3 Medya tarafından Çağdaş Eğitim Vakfına’na bağışlanacak. SensinO böylece bir yandan hayalleri gerçekleştirirken bir yandan da ihtiyaç sahiplerine dolaylı yoldan katkıda bulunarak sosyal dayanışmaya ve yeni nesil bir bağış yöntemine öncülük ediyor.

Hayalinizdeki eşsiz deneyimleri gerçekleştirmek için www.sensino.com’u ziyaret edebilir veya SensinO mobil uygulamasını Apple Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Star TV