İstanbullu Gelin

CUMA 20.00
İstanbullu Gelin
İSTANBULLU GELİN

Süreyya ve Faruk'un hamilelik sevinci zirvede!

03.03.2018 13:28 341

İSTANBULLU GELİN’DE SÜREYYA VE FARUK’UN HAMİLELİK SEVİNCİ VE İPEK’İN KONAĞI TERK ETMESİ ZİRVE YAPARKEN, FİNALE İSE MURAT’LA BADE’NİN SÜRPRİZ NİKAHI DAMGASINI VURDU.

İstanbullu Gelin AB ve 20+ABC1 hedef kitledeki birinciliğini bu hafta da sürdürdü.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, milyonların sevgilisi “İstanbullu Gelin sürprizlerle dolu gelişmelerle yine Cuma akşamının vazgeçilmezi oldu. Beklenmedik hamilelik haberi ile Süreyya ve Faruk büyük mutluluk yaşarken, İpek konağı terk etti.

İstanbullu Gelin, AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.

Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.55 izlenme oranı ve 20.45 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 9.02 izlenme oranı ve 18.68 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

Nurgül’ün Bade’yi evden göndermesi ise işe yaramadı. Bade’nin peşinden giden Murat büyük bir çılgınlığa kalkıştı. Senem ve Akif evlilik için gün alırken Adem Dilara’ya boşanma protokolü gönderdi. Fikret’in doğum gününü Esra ile kutladığını bildiği halde konakta ona kutlama hazırlayan İpek, kızını da alarak konağı terk etti. Geceye damgasını vuran en büyük gelişme ise Murat ve Bade’nin sürpriz nikahı oldu

İstanbullu Gelin her Cuma, 20.00’de Star’da.

Star TV