Kuzgun

Kuzgun
KUZGUN

Dila öldü mü?

30.05.2019 15:11 1.552

Star’da çarşamba akşamları yayınlanan ‘Kuzgun’ ‘Sezon finali’ bölümü ile ekrana geldi. Meryem’in ölümün kıyısından döndüğü, Kuzgun’un Derviş’i vurduğu, Dila’nın da elindeki silahı kalbine doğrultup ateşlediği heyecan ve duygu dolu bölümünü, ekran başındakiler nefeslerini tutarak izledi.

Birçok sorunun cevabı yeni sezona kaldı!

Kuzgun’un gözleri önünde kendini kalbinden vuran Dila öldü mü? Kuzgun ve Dila’nın dillere destan aşkları bitecek mi? Derviş’i öldüren Kuzgun’un hayatı bundan sonra nasıl bir seyir alacak? Kuzgun, babasını bulabilecek mi? Kudret, Kuzgun’u köşeye sıkıştırabilecek mi? Cinayet işlemek suçuyla hakkında gözaltı kararı çıkarılan Kartal’a ne olacak? Meryem ve Kumru yeni tehditlerle karşı karşıya kalacak mı? Ferman Koruoğlu ve Kuzgun arasında hesaplaşma yaşanacak mı? Ali ve Füsun ölecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un yeni sezonda ekrana gelecek heyecan dolu yeni bölümlerinde yanıt bulacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay - Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Kuzgun’un senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem ve Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.

Star TV