Kuzgun

Kuzgun
KUZGUN

Kuzgun, Derviş bildiği Behram’ı öldürecek mi?

18.04.2019 14:27 1.864

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Kuzgun’un yayınlanan 10. bölümü de heyecan ve duygu dolu anlara sahne oldu. Kuzgun’a sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanan Dila’nın iyileştiği, Kuzgun’un Behram’a meydan okuduğu ve Behram Adıvar’ın Terzi Derviş’in olduğu ortaya çıktığı bölümü, ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

SOSYAL MEDYA ‘SEVYETER’ DEDİ!

‘Kuzgun’, sosyal medyada #sevyeter etiketi ile çok konuşuldu ve TT listesinin zirvelerinde yer aldı.

YENİ BÖLÜM DE HEYECAN DOLU !

Kuzgun, Behram Adıvar’ı nam-ı diğer Terzi Derviş’i öldürecek mi? Kuzgun ile Dila aşkı yeniden alevlenecek mi ? Kuzgun, Bora’dan intikamını alacak mı? Kartal ve Seda arasında neler yaşanacak? Meryem ve Kumru’yu neler bekliyor ? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 11. Bölümünde yanıt bulacak. 

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. 

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

Star TV