Kuzgun

Kuzgun
KUZGUN

Kuzgun ve Dila’yı neler bekliyor?

02.05.2019 13:49 1.121

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Kuzgun’un yayınlanan 12. bölümü de heyecan ve duygu dolu anlara sahne oldu. Kuzgun’un Behram Adıvar’ın çiftlik evini havaya uçurduğu ve Behram’ın öldüğü haberinin geldiği, Bora’nın diri diri mezara gömdüğü Kartal’ın ölümün kıyısından döndüğü, Bora’nın Ferman’ın adamları tarafından öldürüldüğü ve Kuzgun’un büyük bir komplonun içine çekildiği bölümü ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

Sosyal medyada ‘Kuzgun’ konuşuldu!

‘Kuzgun’, sosyal medyada #bilmediklerim etiketi ile uzun süre konuşuldu ve TT listesinin üst sıralarında yer aldı.

Yeni bölüm de heyecan dolu!

Kuzgun nasıl bir komplonun içine çekilmek isteniyor? Kuzgun ve Dila suçsuzluklarını kanıtlayabilecek mi? Bora’nın ölmeden önce Dila ile ilgili söylediği sözler, Kuzgun ile Dila’nın ilişkisine nasıl yansıyacak? Birbirlerine büyük bir aşk duyan Kuzgun ve Dila, duygularını bastırmaya devam edebilecekler mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un 8 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 13. bölümünde yanıt bulacak. 

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile 8 Mayıs Çarşamba, saat 20.00’de Star’da!

Star TV