Sefirin Kızı

Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Sefirin Kızı Tüm Kategorilerde En Çok İzlenen Dizi Oldu!

04.02.2020 10:25 1.028

Sefirin Kızı, İzleyenleri Ekrana Kilitledi
Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi, tüm kişiler izleyici kitlesinde 10,87 izlenme oranı, 22,79 izlenme payı ile, 20+ABC1’de 11,35 izlenme oranı, 23,21 izlenme payı ile sıralamada ilk sırada yer alırken, AB izleyici kitlesinde 8,76 izlenme oranı ve 19,57 izlenme payı alarak gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

Yedinci bölümüyle ekrana gelen Sefirin Kızı, #SevdanınEsiri hashtag’i ile sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan dizisi oldu.

SADIÇLARIN TÜRKÜSÜ ÇOK SEVİLDİ
Dün geceki bölümde Sancar ve Gediz’in hapishanede söylediği “ah bir ataş ver” türküsü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İkilinin geçmişleri ile yüzleşmesi Sancar’ın zengin olması ile ilgili sır perdesini kaldırdı.

Her bölüm olduğu gibi dün gece de heyecan dolu anların yaşandığı Sefirin Kızı’nda Nare, sadıçların arasından çıkmak için kızını alarak yeni bir yolculuğa çıkıyor.

Bir sonraki bölümde neler olacağı merak konusu....
Uraz Kaygılaroğlu Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem’in de oyuncu kadrosunda yer alan dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak yaparken, senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. 


Sefirin Kızı, her Pazartesi 20.00’de Star’da.

 

Star TV