Duymayan Kalmasın

HAFTA İÇİ HER GÜN 11.00
Duymayan Kalmasın
DUYMAYAN KALMASIN

Duymayan Kalmasın'dan bomba yasak aşk!

17.10.2016 13:29 5.971

Show Tv'de uzun yıllardır “Nursel'in Mutfağı” programını sunan Nursel Ergin’in yasak aşkını Duymayan Kalmasın ortaya çıkardı!

"Biz sevgiliyken onlar zaten ayrıydı." diyerek ilişkisini açıklayan Nursel Ergin, sevgilisinin eşiyle zaten ilişkisi olmadığını savundu. Ayrıca iddia edildiği gibi sevgilisi Murat Akyer Bey ile birlikte yaşamadıklarını, Üsküdar'da anneannesi ile birlikte yaşadığını söyledi. 

Duymayan Kalmasın sunucuları Seren Serengil ve Deniz Akkaya, Murat Akyer'in eşinin kanser hastası olduğunu, durumun Ali Tarhan - Ayşe Özyılmazel aşkına çok benzediğini ifade ettiler.

Nur Yerlitaş canlı yayında açıklamalarda bulundu...

Geçirdiği ameliyat sonrası ilk kez Duymayan Kalmasın programında canlı yayına bağlanan Nur Yerlitaş sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Sırtım ağrıyordu, her altı ayda bir kontrole gelirdim. Mamografi çektirmem gerekti, on beş gün sonra çektir dediler, ancak içime bir şüphe düştü hemen çektirmek istedim.”

İbrahim Tatlıses bana "Sen Benim Ömrümsün" şarkısını söyledi.

Operasyon başarılı geçti, şu an hala hastanedeyim, arayan soran o kadar çok oldu ki... Herkese sonsuz teşekkürler. İbrahim Tatlises bana telefonda şarkı söyledi, Sen Benim Ömrümsün şarkısını Arapça söyledi, iyi dileklerini iletti. Sesi muhteşemdi.. Çok teşekkür ediyorum kendisine..

Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan Duymayan Kalmasın’a bağlandı

“Annem Oya Erdoğan’ın bana bıraktığı kasayı açtım.”

Oya Aydoğan'ın oyuncu oğlu Gurur Aydoğan Duymayan Kalmasın'a açıklamalarda bulundu; "Bülent Ersoy benim ablam değil, teyzemdir...Onu aramadığım konusunda sitem etmiş en kısa sürede kendisini arayacağım. Bülent Ersoy benim teyzemdir. Annemin her zaman görüştüğü, saygı duyduğu yakın arkadaşı, o yüzden yaptıkları ve bundan sonra yapacakları mevlütlere her zaman izin veririm, aksi sözkonusu olamazdı.”

“Annemin bana bıraktığı kasayı geçen hafta açtırdım, aksi takdirde bu işlemlerin zamanı geçecekti”

Star TV