Duymayan Kalmasın

HAFTA İÇİ HER GÜN 11.00
Duymayan Kalmasın
DUYMAYAN KALMASIN

Nursel Ergin'in yasak aşkı Duymayan Kalmasın'da!

18.10.2016 15:23 32.730

SUNUCU NURSEL ERGİN, EŞİ KANSER HASTASI OLAN İŞ ADAMI MURAT AKYER'LE AŞK YAŞIYOR

Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla tanınan yemek programı sunucusu Nursel Ergin'le ilgili son olarak gündeme gelen bir iddia ise duyanları şoke etti. Star TV'nin Duymayan Kalmasın programının haberine göre Nursel Ergin, bir süredir iş adamı Murat Akyer'le yeni bir aşka yelken açtı.Ancak Nursel Ergin'in aylardır beraber olduğu yeni sevgilisi Murat Akyer'in henüz ikiz çocuklarının annesi Kamer Odabaşıo'dan boşanmadığı öğrenildi.

Üstelik Murat Akyer'in 39 yaşındaki eşi Kamer Odabaşı'nın, uzun süredir lenfoma kanseri tedavisi görüyor. Kemoterapi tedavisi yeni biten ve sağlığına yeni yeni kavuşan Kamer Odabaşıo'nun eşi Murat Akyer'in Nursel Ergin'le beraber çekilen samimi fotoğraflarını geçen aylarda görünce yıkıldığı ve eşinin ısrarıyla da anlaşmalı olarak boşanmayı kabul ettiği öne sürüldü.

Ay sonunda boşanma davası görülecek olan Murat Akyer, geçen günlerde bir çorbacı çıkışı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Murat Akyer'in sakin hareketlerinin aksine Nursel Ergin'in panik halleri objektiflere yansıdı. Konuyla ilgili görüştüğümüz Nursel Ergin, Üsküdar'da eski kayınvalidesi ve 17 yaşındaki kızıyla beraber yaşadığını ve iddia edildiği gibi Murat Akyer'le aynı evde yaşamadığını belirtti ve "Evet, Murat Akyer'le yeni başlayan bir ilişkim var. Doğrudur. Çok gurur duyduğum bir ilişki yaşıyorum. Birbirimize aşığız. Yeni bir heyecan yaşıyoruz. Ben kendisiyle 5 - 6 ay önce tanıştım. O dönem eşiyle ayrıydı ve boşanma aşamasındaydı. İlişkimiz ise çok yeni başladı. Onun evliliğinin bitişiyle benim ilgim yok" dedi.

Boşanmadan kısa süre önce evinden ayrılan ve tek başına Maslak'taki lüks bir rezidance daireye taşınan Murat Akyer'in, sosyal medya sayfasına 2 Eylül'de yazdığı "Vedalar acıtsa da gitmek gerek bazen" mesajı ise dikkat çekti. Murat Akyer, yaptığı yazılı açıklamada kendisinin de kanser hastalığını atlattığını ve tedavi sırasında evliliklerinin yıprandığını ve geçen eylül ayında da arkadaş kalmaya karar verdiği eşiyle İstambul Aile Mahkemesi'ne başvurduklarını belirtti.

ALİ TARAN'I İLE AYŞE ÖZYILMAZEL AŞKINI HATIRLATTI

Nursel Ergin'in yaşadığı bu ilişki geçmişte ünlü reklamcı Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel'in sürpriz evliliğini akıllara getirdi. Ali Taran göğüs kanseri tedavisi gören oğlunun annesi Selma Ann Desmond'u terk ederek Ayşe Özyılmazel'le beraber olmuş ve bu ilişki nikah masasına taşınmıştı.

Star TV