Star Market

Star Market
STAR MARKET

Büyük Yarış Başlıyor

19.08.2021 10:57 865

Star ekranında yayınlanan yarışma programı ‘Star Market’, ünlü isimlerin yarışacağı bölümleriyle cumartesi günleri ekrana geliyor. Ufuk Özkan’ın sunumuyla yayınlanan ‘Star Market’te bu hafta; şarkıcı Ece Mumay, şarkıcı Gökçe Kırgız ve Milli sporcu Nagihan Karadere partnerleriyle yarışacak.

Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi her gün 16.45’te ekrana gelen Star Market, cumartesi akşamları da birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Rekabet, eğlence, hız, heyecan ve büyük ödülün bir arada olduğu Star Market’te ikişer kişiden oluşan 3 takım, market bilgilerini konuşturuyor ve büyük ödül için kıyasıya mücadele ediyor. 

HEYECAN VE REKABET BİR ARADA

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine para kazandıran, en pahalı sepetleri doldurmak için kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı ‘Star Market’, ünlü isimlerle heyecanlı bir yarışa giriyor. Hem eğlendiren hem kazandıran tek market Star Market’te bu hafta; Ece Mumay, Gökçe Kırgız ve Nagihan Karadere partnerleriyle yarışıyor. ‘Galaksi’ şarkısıyla hızlı bir çıkış yapan genç şarkıcı Ece Mumay makyaj artisti Mert Pekşen’le, söylediği şarkılarla sosyal medyada büyük beğeni toplayan Gökçe Kırgız eşi Yılmaz Taner’le ve Survivor ile tanınan Milli sporcu Nagihan Karadere ise menajeri Kadir Balık ile yarışıyor.

Yayın Günü: 21 Ağustos 2021- Cumartesi

Yayın Saati: 20:00

 

 

 

Star TV