Star Market

Star Market
STAR MARKET

Star Market’te Büyük Ödül Sahibini Buldu

06.09.2021 08:49 338

Star ekranında yayınlanan ‘Star Market’, ünlü isimlerin yarıştığı bölümle seyircisini ekran başına kilitledi. Ufuk Özkan’ın sunduğu ‘Star Market’te bu hafta ünlü şarkıcı Yusuf Güney ve son dönemin parlayan ismi Irmak Arıcı birlikte yarışırken, güzel ve başarılı oyuncular Ayça İnci ve Sevil Uyar ise partnerleriyle yarıştı.

TAKIMLAR KURULDU

Her takım yarıştıkları masaya bir isim belirledi. Ayça İnci ve arkadaşı Günden Kırıcı “Anka” takımı olarak, Sevil Uyar ve yeğeni Burak Uyar “Efeler” ismiyle, Yusuf Güney ve Irmak Arıcı ise “Ratatouille” takımı olarak yarıştı.

YARIŞMADA NELER YAŞANDI?

Kahkahanın ve eğlencenin eksik olmadığı programda yarışma başlamadan atışmalar başladı. Sevil Uyar rakibi Yusuf Güney’in kendisine bilerek kayısı verdiğini söyleyince eğlenceli dakikalar yaşandı. Sevil Uyar’ın yeğeni Burak, yarışma heyecanıyla ürünü alması gerekirken ‘Beni Al’ logosunu getirdi. Kurallar gereği etabı eksik tamamlamasına rağmen diğer yarışmacıların da onayıyla süre kazanmış oldu. Heyecandan hata yapan isimlerden biri de Yusuf Güney oldu. Yorgan reyonunun önünden geçmesine rağmen yorganları göremedi ve süre kazanamadı. Programın en hırslı isimleri Sevil Uyar son saniyede aldığı ananasla süre kazanırken “At Sepete” etabında büyük performans sergileyen Ayça İnci en fazla ürünü toplayarak liderliğe geçmiş oldu. Beklenenden kötü performans sergileyen Yusuf Güney ve Irmak Arıcı ilk etaplarda hiç puan kazanamadı. 

BÜYÜK ÖDÜLÜ KAZANDILAR

Büyük alışveriş etabında ilk elenen takım Yusuf Güney ve Irmak Arıcı’nın birlikte yarıltığı ‘Ratatouille’ oldu. Finale rekor bir alışverişle Ayça İnci ve arkadaşı Günden Kırıcı’nın birlikte yarıştığı “Anka” takımı çıktı ve büyük ödülün sahibi oldu.

Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’, ünlü yarışmacılarıyla her cumartesi saat 20.00’de Star’da.

 

Star TV