Sefirin Kızı

SALI 20:00
Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Sefirin Kızı, Tüm Kategorilerde Birinci!

24.03.2020 10:36 1.239

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, Pazartesi akşam yayınlanan yeni bölümüyle tüm kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.

Sefirin Kızı, yayınlanan 14’ncü bölümüyle; AB’de 9,91 izlenme oranı, 18,61 izlenme payıyla, 20+ABC1’de 10,36 izlenme oranı, 18,49 izlenme payı ve TOTAL’de 10,14 izlenme oranı, 18,45 izlenme payı ile tüm kategorilerde en çok izlenen dizi oldu.

‘Kızının elinden tut’
Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

Ama Gediz, Sancar’ı en hassas yerinden vuracaktır. Nare’ye olan sevdasından ve kıskançlığından.

BİNLERCE YORUM ALDI
Öte yandan, ‘Sefirin Kızı’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#kızımiçin’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı’nda; Engin Akyürek; ‘Sancar Efe’ karakterine, Neslihan Atagül Doğulu ise ‘Sefirin Kızı Nare’ karakterine hayat veriyor. 

Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

 

(TİAK A.Ş.TV İZLEYİCİ ÖLÇÜM PANELİ VERİLERİ – ARAŞTIRMA KÜNYESİ: HTTP://TIAK.COM.TR/TABLOLAR)

 

 

Star TV