Sefirin Kızı

SALI 20:00
Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Seyirciyi Hayran Bıraktılar

10.03.2020 12:06 1.827

Yapımına O3 Medya ve NGM’nin birlikte imza attığı Star TV’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’nda, bu hafta yayınlanan 12’nci bölümünde heyecan zirvedeydi. Engin Akyürek (Sancar) ve Neslihan Atagül Doğulu (Nare)’nin birbirlerine içini döktükleri sahne, büyük beğeni topladı. İkilinin oyunculukları seyirciden tam not aldı ve binlerce yorum aldı.

OYUNCULUKLARI BİNLERCE YORUM ALDI
Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Sefirin Kızı’nda Sancar ve Nare arasında sular durulmuyor. Dizinin dün akşam yayınalanan bölümünde, gerçekleri öğrenmeye çalışan Sancar, Nare ile başbaşa kalarak konuşmak istedi. Nare ile Sancar, karşılıklı soruların cevaplarını bulmaya çalışırken seyirciye de duygu dolu anlar yaşattı. Bu sahneyi izleyen seyirci, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun oyunculuk performanslarına binlerce yorum yaptı.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU!
Dizinin final sahnesinde, Sancar ve Nare’nin karşılıklı ağlama sahnesi herkese duygu dolu anlar yaşattı. Akın’ın, kardeşi Zehra’yı tuzağa düşürmeye çalıştığını anlayan Sancar, büyük bir şok yaşadı. Akın’ı elinden kaçıran Sancar, Nare ile kendisine ait kulübeye gitti. Tam o sırada Nare de kulübeye gelince duygu dolu anlar yaşandı. Birbirlerine bakan ikilinin ağlama sahnesi seyirciden tam not aldı. 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
“Sefirin Kızı”; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor. 


Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’da Star’da.

Star TV